نگاهی به تابلو فرش مهر مادری + قیمت بافت و فروش

نگاهی به  تابلو فرش مهر مادری + قیمت بافت و فروش فرس آموز - تابلوفرش مهر مادری در چند طرح مختلف وجود دارد در بازار تابلو فرش , که ما در اینجا چهار مدل ان را مورد بررسی قرار خواهد داد. قیمت نخ
نگاهی به  تابلو فرش مهر مادری + قیمت بافت و فروش

نگاهی به  تابلو فرش مهر مادری + قیمت بافت و فروش


فرس آموز - تابلوفرش مهر مادری در چند طرح مختلف وجود دارد در بازار تابلو فرش , که ما در اینجا چهار مدل ان را مورد بررسی قرار خواهد داد. قیمت نخ و نقشه مهر مادری و همچنیم قیمت تابلو فرش اماده مهر مادری را مورد بررسی قرار میدهیم

 

 

تابلوفرش مهری مادری شماره یک

این طرح مهر مادری کوچکترین طرح در بین طرحهای تابلوفرش مهر مادری است که ابعاد خیلی کوچکی دارد و مناسب اموزش است برای افراد مبتدی که تازه میخواهند بافت تابلو فرش را شروع کنند.

 

تعداد گره های این طرح ۱۷۰ است و تعداد لای های ان ۱۲۰ رج است . این طرح مهر مادری ۴۴ رنگ دارد که دو رنگ ان ابریشم است . ابعاد این تابلوفرش به سانتی متر ۲۴ سانت در ۱۷ سانتی است

 

اگر بخواهید تابلو فرش اماده ان را بازار خریداری کنید باید قیمتی معادل ۸۵۰ هزار بابت ان پرداخت کنید . اگر قصد داشته باشید خودتان در منزل ان را بافت کنید . باید بابت نخ و نقشه و دار چله ان ۲۱۰ هزار تومان با چله کشی ابریشم و ۱۵۰ هزار با چله کشی پنبه هزینه کنید .

 

مهر مادری - 1

 


 

تابلوفرش مهری مادری شماره دو

این طرح مهر مادری با سبک طراحی احساسی که مادر کودک دلبند خود را با تمام احساسات در اغوش کشیده است . و چشمان مادر و کودک بسته است . سبک طراحی این طرح خود رنگ است و تعداد رنگ کمتری دارد.

 

ابعاد این طرح ۲۳۰ گره است در ۲۹۹ لای و تعداد رنگ استفاده شده در این طرح ۲۹ رنگ است که دو رنگ ان ابریشم است . ابعاد این تابلو فرش به سانتی متر ۳۳ سانت در ۴۲ سانت است .

 

برای خرید تابلو فرش اماده این طرح باید ۱.۳۰۰ هزار تومان هزینه کنید . اما اگر خودتان در منزل قصد بافت تابلو فرش مهر مادری را داشتید باید بابت نخ و نقشه و دار چله کشی ابریشم ان ۳۹۰ هزار تومان و با دار چله کشی پنبه ۲۸۰ هزار تومان هزینه کنید

 

مهر مادری ,تابلو فرش مهر مادری , نقشه تابلو فرش مهر مادری

 تابلوفرش مهری مادری شماره سه

این طرح مهر مادری که اتفاقن طرح جدیدی هم محسوب میشود مادری ایستاده بصورت نیم تنه کودک نوزادش را بغل کرده است و رنگ طراحی ان خود رنگ سیاه و سفید میباشد.

 

ابعاد این طرح ۳۵۰ گره است در ۴۷۶ لای و تعداد رنگ استفاده شده در این طرح ۲۱ رنگ است که ۰ رنگ ان ابریشم است . ابعاد این تابلو فرش به سانتی متر ۵۰ سانت در ۶۷ سانت است .

 

برای خرید تابلو فرش اماده این طرح باید ۱.۶۰۰ هزار تومان هزینه کنید . اما اگر خودتان در منزل قصد بافت تابلو فرش مهر مادری را داشتید باید بابت نخ و نقشه و دار چله کشی ابریشم ان ۶۲۰ هزار تومان و با دار چله کشی پنبه ۳۹۵ هزار تومان هزینه کنید.

 

 

مهر مادری , تابلو فرش مهر مادری , نقشه تابلو فرش مهر مادری , نخ و نقشه مهر مادری , دار چله کشی تابلو فرش مهر مادری , خرید نخ و نقشه تابلو فرش مهر مادری ,

 

 


 

تابلوفرش مهری مادری شماره چهار

زیباترین طرح و نقشه مهر مادری اختصاص پیدا میکند به همین طرح شماره چهار. از جهت طراحی و رنگبندی و سبک متفاوت ترین طرح مهر مادری است . مادری که با موهای بلند خود خیره به چشمان فرزند خود شده است . در بالای تصویر در گوشه سمت راست عکس مادر هم اینه ای در تصویر تصویر قابل مشاهده است.


ابعاد این طرح ۴۰۰ گره است در ۴۹۶ لای و تعداد رنگ استفاده شده در این طرح ۲۳ رنگ است که ۳ رنگ ان ابریشم است . ابعاد این تابلو فرش به سانتی متر ۵۶ سانت در ۶۹ سانت است .

 

برای خرید تابلو فرش اماده این طرح باید ۲ میلیون تومان هزینه کنید . اما اگر خودتان در منزل قصد بافت تابلو فرش مهر مادری را داشتید باید بابت نخ و نقشه و دار چله کشی ابریشم ان ۶۵۵ هزار تومان و با دار چله کشی پنبه  ۴۶۰ هزار تومان هزینه کنید.

 

تابلو فرش مهر مادری , نقشه تابلو فرش مهر مادری , نخ و نقشه مهر مادری , دار چله کشی تابلو فرش مهر مادری , خرید نخ و نقشه تابلو فرش مهر مادری ,