• دوشنبه 13 تیر 1401 - 11:33
  • 798
  • 0 دیدگاه

بررسی فرش دستبافت سالاری و نخ و نقشه فرش سالاری و انواع اندازه های آن + عکس

در این مطلب توضیحاتی درباره فرش دستبافت زیرپایی سالاری و قیمت نخ و نقشه و دار قالی چله کشی فرش سالاری و قیمت فرش دستبافت سالاری و بررسی انواع سایز و اندازه های فرش سالاری موجود در بازار و تصاویر و عکس
بررسی فرش دستبافت سالاری و نخ و نقشه فرش سالاری و انواع اندازه های آن + عکس

در این مطلب توضیحاتی درباره فرش دستبافت زیرپایی سالاری و قیمت نخ و نقشه و دار قالی چله کشی فرش سالاری و قیمت فرش دستبافت سالاری و بررسی انواع سایز و اندازه های فرش سالاری موجود در بازار و تصاویر و عکس فرش سالاری خواهیم داشت.

آشنایی با فرش دستبافت سالاری و خرید نخ و نقشه فرش سالاری

همانطور که اطلاع دارید فرش دستباف طرح سالاری از معروف ترین نقشه های فرش دستباف تبریز است. این طرح در انواع رنگها و طرحها و سایزها تولید میشود . رنگ های تیره با داشتن مقدار ابریشم زیاد به نسبت طرح های دیگر تولید می شود.

اصل نقشه فرش دستبافت سالاری مربوط به کدام شهر است؟

اصل و ریشه نقشه فرش سالاری مربوط به تبریز است. یعنی برای اولین بار نقشه سالاری توسط طراحان تبریز در عرضه فرش طراحی و به سراسر کشور معرفی شده است.

آشنایی با انواع سایزهای فرش دستبافت سالاری

سالاری در انواع انواع سایزهای مختلف طراحی شده است. از سایز ذرع و نیم 100*150 تا سایز 12 متری 4*3 در بازار وجود دارد . و توسط تولیدکنندگان تولید و به بازارهای داخلی و خرجی عرضه میشود.

انواع رنگ های فرش دستبافت سالاری

طراحان فرش و تولیدکنندگان فرش دستبافت , نقشه سالاری را با رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه میکنند . از معروف ترین رنگ های فرش سالاری میتوان به رنگ مشکی , سرمه ای , قرمز و فیروزه ای و ... اشاره کرد.

انواع رجشمار فرش دستبافت سالاری

تولیدکنندگان و بافندگان , فرش سالاری را با رجشمارهای مختلف تولید میکنند. از رجشمار 25 الی 70 و 80 سالاری بافته میشود . با توجه به نفیس بودن طرح سالاری آن را معمولا با رجشمار 50 الی 70 تولید میکنند. 

قیمت فرش دستبافت سالاری

با توجه به سایزها و رنگ های مختلف نقشه سالاری , قیمت این فرش هم برای هر سایز و هر رنگ متفاوت است.  قیمت فرش دستبافت سالاری در بازار 16 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان وجود دارد

خرید فرش دستبافت سالاری

در ادامه این پست چند فروشگاه معتبر عرضه کننده فرش سالاری اشاره میکنیم که ئمیتوانید فرش دستبافت سالاری را خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید

خرید نخ و نقشه فرش دستبافت سالاری

نخ و نقشه فرش سالاری و دار قالی چله کشی شده آماده بافت سالاری را میتوانید از شرکت های زیر خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

نخ و نقشه سالاری نقش آرا فرش تبریز